PROGRAMATORI JAVA

berg COMPUTERS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul coleg se va alatura echipei de programatori participand la dezvoltarea proiectelor Java. Pozitia presupune colectarea cerintelor de la clienti, crearea specificatiilor, arhitectura, implementare, testare, mentenanta

CERINTE

- Java, OOP, SQL, RCP/Swing/tehnologii aplicatii Web
- Cunostintele de Servlet, JSP, JSF, EJB, Struts, Hibernate, AJAX, Spring, Web Services, Websphere, Message Broker, JMS, constituie avantaj
- Cunostinte bune de limba engleza
- Persoana dinamica, intreprinzatoare cu spirit de echipa si dorinta de perfectionare
- Disponibilitate pentru program full time si pentru deplasari
- Punctualitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Oportunitatea de construire a unei cariere lucrand intr-o echipa de profesionisti
- Program flexibil
- Training-uri si deplasari externe
- Servicii medicale
- Masa pranz asigurata in sala de mese companiei
- Spatiu de relaxare (masa de ping-pong,teren de baschet)in cadrul companiei si teren de fotbal disponibil saptamanal pentru angajatii companiei
- Team building-uri

berg COMPUTERS este o companie romano-germana cu o bogata experienta pe piata software interna si internationala. Incepand cu 1991 am dezvoltat peste 2000 de proiecte software. Portofoliul nostru contine aplicatii internet, software la comanda si programe economice.

Va invitam sa aflati mai multe detalii accesand www.berg-computers.com