Programator PHP

Cylex Tehnologia Informatiei International SNC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de portaluri, aplicatii web, proiecte noi si interesante folosind PHP. De asemenea extinderea functionalitatilor site-urilor deja dezvolvate de Cylex.

CERINTE

- cunoasterea limbajului de programare PHP
- cunostinte baze de date: MySQL
- cunostinte HTML,CSS, Javascript

Avantaje reprezinta:

- cunostinte framework-uri PHP
- cunostinte JQuery

BENEFICII OFERITE

- Oferim training pentru Drupal 7
- Sansa de a lucra cu tehnologii noi
- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru occidental
- Colectiv tanar
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si perspective reale si rapide de promovare
- Dezvoltarea carierei intr-o echipa de profesionisti
- Traininguri tehnice periodice

Compania noastra dezvolta aplicatii web (Cataloage de firme) pt. strainatate si Romania (ex. www.cylex-uk.co.uk ). Momentan suntem lideri in Ungaria, Germania si in multe alte tari europene. Te asteptam in echipa noastra!