PROGRAMATOR IT

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creare si dezvoltare aplicatii software pentru clienti din Franta.

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- experienta ca programator min. 2 ani;
- limba franceza cel putin la nivel mediu;
- sa cunoasca CATEVA dintre programele: JAVA: J2EE, STRUTS, SWING, BOSS, AJAX, HIBERNATE, TOMCAT,
NET:C#, VISUAL STUDIO, C++/C
COBOL
PL / SQL, FORMS, REPORTS, TRANSAT, SQL, BUSINESS OBJECTS
- disponibilitate pentru detasare in Franta;
- persoana pasionata de programare;
- sa se integreze usor intr-o echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu + diurna = min. 1800 EUR net/luna;
- cazare, transport asigurat.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari;
Consultanta in domeniul legislatiei muncii;
Elaborare fisa postului:
- in varianta standard (pentru fiecare pozitie in parte);
- in varianta personalizata (in functie de obiectul de activitate al organizatiei);

Training:
- management-ul timpului;
- abilitati de comunicare;
- tehnici de vanzari si negociere;
- strategii, tehnici si tactici avansate in negociere;

Pentru detalii: office@publiceuroconsulting.ro
tel: 0745676278
www.yourjobs.ro