Programator

Inform Media Romania srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programare si intretinere site

CERINTE

- Cunoasterea buna a PHP-ului si a tehnicilor de programare OO;
- Cunostinte solide de HTML/CSS/Javascript/MySql;
- Cunoasterea tehnologiilor web actuale, familiar cu tendintele Web 2.0;
- Abilitati in documentarea proiectelor (a arhitecturii aplicatiei / a codului sursa);
- Capabil de a respecta indicatiile primite de la designer si managerul de proiect;
- Persoana inteligenta, comunicativa, responsabila si cu spirit de initiativa;
- Cunostinte linux prezinta un avantaj;
- Entuziast, eficient, atent la detalii;
- Foarte bune cunostinte de internet;
- Foarte bune cunostinte in utilizarea PC (MS Office; Outlook, Search Engine Optimization)
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Capacitatea de a lucra cu termene limita;
- Prezinta avantaj cei ce pot sustine CV-ul cu portfoliu;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru tanar si dinamic
- Pachet salarial motivant
- Posibilitate de dezvoltare a carierei

Trust international media editorul publicatiilor - Jurnal Bihorean , Jurnal Aradean, Timis Expres, Arad Expres si a retelei Roportal.ro