PRODUCTIE/CALITATE/MAGAZIE

MICRODECO RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator masini unelte cu comanda numerica.
- Studii medii, profil mecanic.
- Cunostinte legate de strungul cu comanda numerica este un merit doar nu este o conditie.
- Cunoasterea limbii spaniole reprezinta un avantaj.
- Program de lucru in 3 ture.
- Posibilitate de contract de munca pe perioada nedeterminata.

Persoana selectie. Control unitar de piese.
- Necalificat.
- De preferinta, femei.

Persoana la magazie.
- Experienta in gestiune de magazie constituie un merit doar nu este o conditie.

Persoana in productie.
- Studii in domeniul mecanicii.
- Cunoasterea limbii spaniolii reprezinta un avantaj.
- Cunostinte de prelucrare prin aschiere ai strunguri automate sau experienta in domeniul mecanicii este un merit doar un este o conditie.
- Program de lucru in 2 ture.

Control calitate
- Studii medii.
- Experienta in controlul calitatii este un merit doar nu este o conditie.
- Cunostinte ISO 9002 sau control statistic al proceselor reprezinta un avantaj.

CERINTE

- Oferim:
o Loc de munca modern si sigur
o Pachet salarial motivant
o Salariu atractiv si bonuri de masa
o Premiu

BENEFICII OFERITE

Candidati vor trimite CV-ul si scrisoarea de intentie pana la data 25.09.2008 pe adresa:
Email evelasco@microdeco.com , pe fax la nr. 0359 501014 sau la sediul societati: SC MICRODECO RO SRL
Sat. Nojorid 326, Nr. Cad. 489
(Bihor)
Informatii la tel. 0359501015

SC Microdeco Ro SRL este o companie cu capital spaniol care isi desfasoara activitatea in domeniul productiei de piese auto.