PLANNER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma internationala angajeaza planner cu urmatoarele responsabilitati:
-Realizeaza si verifica inregistrarile specifice compartimentului;
-Intocmeste rapoartele de logistica cerute de supervizor;
-Lanseaza comenzi de materiale catre furnizori si urmareste respectarea termenelor de livrare;
-Intocmeste planul de productie conform cu comenzile clientului si urmareste indeplinirea lui;
-Planifica si urmareste livrarea produselor finite catre client participind direct la procesul de expediere;
-Urmareste asigurarea stocului de ambalaje necesar productiei si expedierilor;
-Seteaza sistemul pentru proiecte noi, actualizeaza si intretine parametrii de sistem pentru produsele existente;
-Raspunde cu profesionalism tuturor solicitarilor clientului;
-Identifica cauzele care ar putea conduce la intirzierea livrarilor, gaseste solutii viabile si informeaza clientul.

CERINTE

-Studii superioare;
-Cunostinte operare calculator;
-Experienta intr-o companie internationala – avantaj;
-Fire organizata, cu simtul raspunderii, capacitate de analiza si sinteza, rezistenta la stress, abilitati de comunicare;
-Cunostinte avansate de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Salarizare la nivel de firma internationala.