PHP Developer

PLUS Software SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raporteaza direct IT Managerului
- mentine o stransa legatura cu WebDesigner-ul si cu Content Manager-ul
- realizeaza website-uri
- se asigura de respectarea deadline-urilor primite
- colaboreaza cu WebDesigner-ul in ceea ce priveste standardizarea elementelor grafice existente pe site-uri

CERINTE

- cunostinte solide de PHP (Classes and Objects) / MySQL
- cunostinte solide de HTML / DHTML / CSS
- abilitati de comunicare

Constituie avantaje:
- utilizarea framework-ului Smarty
- cunostinte de JavaScript

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de muncii intr-un colectiv tanar si dinamic
- dezvoltare profesionala
- pachet salarial atractiv

PLUS Software este o companie tanara si competitiva, care activeaza din februarie 2004 pe piata serviciilor de web design, web hosting si programming din Oradea.

Suntem specializati in oferirea de solutii software on-line care se muleaza pe cerintele clientului. Anul 2007 este pentru noi anul proiectelor externe, este anul in care ne focusam pe dezvoltare parteneriatelor.