ORGANIZATOR EVENIMENTE

ASOCIATIA PITICOT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizare de evenimente, diverse campanii pentru strangere fonduri ;
- identificarea: unor locatii, stabilirea intalnilor si participarea,
Sponsorizatii, donatii din partea persoanelor juridice
- machetare si prezentare, diverse materiale pentru evenimentele organizate
- stabilirea contactelor cu potentialii clienti,mentinerea comunicarii cu acestia pentru punerea in lucru si executarea evenimentului;
-actualizarea permanenta a rezervarilor, a locatiilor, etc.
-identificarea de noi oportunitati pentru promovarea Asociatiei

CERINTE

-studii superioare finalizate/ sau in curs (marketing,relatii publice, etc.)
-limba engleza nivel avansat
-abilitati de comunicare si lucrul in echipa; sustinere discursuri in public
-prezenta agreabila,ingrijita

BENEFICII OFERITE

- salar negociabil, bonusuri, mediu de lucru placut

Institutul Roman pentru Ajutorarea Copiilor Aflati in Dificultate
Oradea, Tel. 0728/270.877