Operator vanzari magazin online

Jucarii Vorbarete S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contabilitate primara
- Preluare apeluri telefonice de la clienti
- Mentinerea relatiilor cu clientii – dezvoltarea unui program eficient de follow-up
- Proceseaza si inregistreaza comenzile in sistem
- Verifica stocurile in sistemul de gestiune
- Emiterea documentelor necesare expedierii coletelor
- Gestioneaza in mod proactiv volumul de vanzari si nivelul stocului, iar atunci cand se impune, propune actiuni specifice
- Pregatirea coletelor pentru livrare si expedierea acestora la Posta Romana sau firmei de curierat
- Evidenta documentelor emise zilnic/saptamanal.
- Administrarea si adaugarea stocului si produselor pe site.
- Mentinerea curateniei la locul de munca
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii.
- Administrarea anunturilor pe diverse site-uri
- Documentarea, adaugarea si administrarea produselor noi pe site-ul nostru

CERINTE

- cunostinte de contabilitate primara
- cunostinte operare calculator
- limbaj bine dezvoltat, competente in comunicarea scrisa si verbala, dictie
- abilitati de utilizare internet, email, retele de socializare
- cunostinte privind promovarea si vanzarea online

BENEFICII OFERITE

program 8.30-16.30 L-V

- Jucarii Vorbarete este producator si distribuitor de materiale practice de logopedie si consiliere scolara.
- Vei face parte dintr-o echipă creativă în care primează profesionalismul, inovația și plăcerea de a fi în branșă.
- Vei avea ocazia să te implici în proiecte interesante.

Pentru mai multe informatii viziteaza: jucarii-vorbarete.ro