Operator telemarketing

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa efectueze convorbirile telefonice respectand normele stabilite in perioada premergatoare fiecarei campanii;
- sa promoveze prin telefon produse si servicii
- sa fixeze intalniri pentru clienti din Italia
- sa ofere asistenta clientilor
- sa opereze cu baza de date

CERINTE

- limba italiana
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting – aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Razboieni, nr. 49, 410571
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este un furnizor de servicii de tip call-center si suport.