Operator productie ORADEA panificatie

INTELIS HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prepararea aluaturilor si compozitiilor necesare produselor de panificatie
- amestecarea si framantarea aluatului cu masina
- modelarea si pozitionarea aluatului
- operarea de lini tehnologice pentru obtinerea produsului finit
- impachetarea produselor de panificatie si patiserie

CERINTE

- studii medii
- experienta in domeniu reprezinta avantaj
- aspect, tinuta ingrijita
- persoana punctuala si consecventa in realizarea sarcinilor

BENEFICII OFERITE

- salar competitiv in functie de rezultate
- transport gratuit la sediul firmei
- o masa gratuita/zi
- stabilitatea locului de munca

Firma angajatoare este un cunoscut producator de produse de panificatie si patiserie din Oradea. Valorile promovate sunt: calitatea muncii, stabilitatea afacerii si a locului de munca, dezvoltare continua. INTELIS HR este o firma de consultanta in resurse umane mandatata sa organizeze recrutarea si selectia personalului pe acest post.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de consultanta in resurse umane.