Operator COMPACTOR CILINDRIC

CONSTRUCTII GALASSINI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru santierele noastre din ORADEA si BORS:
operator compactor cilindric

TEL: 0259 41 99 15

CERINTE

seriozitate
spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
tichete de masa
transport gratuit la locul de munca

Precizam ca nu asiguram cazare

Parte a grupului de firme Galassini, Sc Constructii Galassini Srl opereaza pe piata constructiilor industriale si civile din Romania, operand in mai multe puncte de lucru in ORADEA si BORS, abord?nd lucrari simple dar si din cele mai complexe, respect?nd termenele si cerintele beneficiarilor, normele de calitate, standardele si prescriptiile tehnice ?n vigoare.
?n relatiile cu clientii, furnizorii si partenerii de afaceri, politica noastra este bazata pe ?ncredere reciproca, loialitate si respect. Echipa Sc Constructii Galassini Srl are peste 40 de angajati specialisti, ingineri, muncitori si dispune de mijloacele care fac din respectarea termenelor de executie o realitate.