Operator CNC

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
· Opereaza si supravegheaza functionarea cnc-urilor pentru prelucrarea reperelor din melamina;
· Verifica dimensional si calitativ materia prima ce urmeaza a fi prelucrata;
· Alimenteaza masina cu materia prima necesara;
· Selecteaza programele in functie de comenzile ce trebuie executate zilnic si efectueaza modificari in program ori de cate ori este necesar;

CERINTE

Cerinte:
· Cunostinte operare PC;
· Experienta min 1 an in operare CNC ( reprezinta avantaj);
· Rezistenta la efort fizic;
· Atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Pachet salarial format din salariu incadrare, spor ore suplimentare, transport asigurat, masa calda si tichete de masa, al 13-lea salariu.

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

- Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
- Adaptare la specificul fiecărui business
- Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.