Operator calculator

SC H. ESSERS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Inregistreaza si administreaza computerizat stocurile de marfa
- Administreaza serviciile prestate / client
- Redacteaza acte diverse
- Raporteaza catre Seful de depozit si Logistic Manager

CERINTE

- Cunostinte operare PC (MS Office, Outlook etc.);
- Cunostinte administrare computerizata a stocurilor de marfa (constituie avantaj cunostinte SAP);
- Experienta intr-o pozitie similara (constituie avantaj);
- Cunostinte de limba engleza (constituie avantaj);
- Disponibilitate pentru lucrul in 2 ture;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca la nivel occidental intr-un colectiv tanar si dinamic
- Salariu motivant bazat pe performante si experienta profesionala
- Tichete de masa
- Se asigura transportul la/de la local de munca.

Fondată de către Henri Essers în 1928, H.Essers a devenit în timp una dintre cele mai importante companii din Europa în domeniul transporturilor și al logisticii pentru sectoare ca produse chimice, farmaceutice, medicale, precum și produse de înaltă calitate. Compania a cunoscut o dezvoltare masivă în ultimul deceniu, determinată de creșterea autonomă și de o serie de achiziţii strategice. În 2014, H.Essers a raportat o cifră de afaceri de 442 milioane de euro.

Compania deţine în prezent 930.000 m2 de spaţii de depozitare şi un parc auto de 1.300 de camioane și 2.800 de remorci. Compania are peste 4.300 de angajați în 40 de filiale din 12 țări din Europa de Vest și de Est.