OPERATOARE CALL CENTER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma care se ocupa cu sisteme audio, tuning auto angajeaza Operatoare call center cu urmatoarele responsabilitati:
Atributii de secretariat
Organizat activitatea proprie
Preluat apelurile telefonice si a mail-urilor de la clienti si solutionat cererile acestora prin oferirea unor informatii explicative despre produsele si serviciile companiei
Efectuat vanzari de produse sau servicii prin intermediul telefonului
Inregistrat si actualizat informatiile in baza de date
Dezvoltat si gestionat portofoliului de clienti
Stabilit si dezvoltat relatii profesionale cu clientii

CERINTE

Studii medii / superioare
Excelente abilitati de comunicare, claritate in exprimare
Limba maghiara si romana la nivel avansat
Cunostinte avansate de operare PC: Office, Internet
Cunostinte de contabilitate primara
Abilitati de ofertare si negociere
Persoana atenta, punctuala si amabila
Experienta pe un post similar reprezinta avantaj
Permis catg. B reprezinta deasemenea un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu+bonuri de masa+comision din vanzari