OFFICE MANAGER - ORADEA

QUANTA RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Quanta va deschide in luna februarie o sucursala in ORADEA. Aceasta sucursala se va ocupa de placement de personal in Romania si strainatate, de munca temporara, de payroll, de training si teambuilding si de consultanta in domeniul HR.
- Persoana selectata se va ocupa, cu sprijinul sediului central, sa implementeze policy-urile Quanta in cea ce priveste cautare si selectie de personal, va avea sarcini de "pre-sales", adica de prim contact cu potentiali clienti (prezentari, candidaturi spontane, oferte spontane), va tine legatura zilnica cu clienti existenti si aduce la bun sfarsit proiectele existente de recruitment.

CERINTE

- limba italiana (fluent), limba engleza - avantaj;
- ideal 1/2 ani de experienta intr-o firma straina, intr-o pozitie administrativa de birou;
- persoana capabila sa lucreze independent;
- punctual(a), preciz(a), atent(a) la detalii;
- disponibilitate la sarcini "de teren", in caz de nevoie;
- carnet de conducere.

Quanta este o firma internationala, leader in sectorul Resurse Umane. Avem sediu central in Milano, Italia, si suntem in Romania din anul 2002. Avem in prezent sucursale in Bucuresti, Timisoara, Slatina si Craiova, si Oradea confirma interesul Quantei pentru zona de Vest al Tarii.
Printre clientii nostri, sunt atat firme multinationale, cat si firme mijlocii si mici.