MUNCITORI CALIFICATI in CONSTRUCTII

CONSTRUCTII GALASSINI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam MUNCITORI CALIFICATI in CONSTRUCTII:
- operatori excavator tip E175B
- fierari betonisti
- dulgheri
- buldozeristi
- zidari
- tamplari
- instalatori
- finisori etc

CERINTE

- calificare in domeniu
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- bonuri de masa

tel: 0259-419915

Parte a grupului de firme Galassini, Sc Constructii Galassini Srl opereaza pe piata constructiilor industriale si civile din Romania, operand in mai multe puncte de lucru in ORADEA si BORS, abordând lucrari simple dar si din cele mai complexe, respectând termenele si cerintele beneficiarilor, normele de calitate, standardele si prescriptiile tehnice în vigoare.
În relatiile cu clientii, furnizorii si partenerii de afaceri, politica noastra este bazata pe încredere reciproca, loialitate si respect. Echipa Sc Constructii Galassini Srl are peste 40 de angajati specialisti, ingineri, muncitori si dispune de mijloacele care fac din respectarea termenelor de executie o realitate.