Modelator in Fibra Sticla

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa excute matrite din fibra de sticla dupa care se vor executa masti din silicon si latex care vor fi copii fidele ale unor animale sau personaje din desene animate,dinosauri etc.

CERINTE

- studii medii sau liceu
- experienta in lucrul cu fibra de sticla minim 3 ani
- sa cunoasca modul de lucru cu silicon si latex
- dispus a lucra in program prelungit la lucrari latermen
- disponibilitate de deplasare in strainatate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta
- diurna in cazul deplasarilor in strainatate
- bonusuri
- se asigura transport la Alesd

Suntem o Agentie de recrutare personal,acreditata, si recrutam Modelator in Fibra Sticla pentru clientul nostru care este o companie multinationala ce activeaza in domeniul animatronicii avand clienti companii internationale.
office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro