Mecanic Utilaje - Oradea

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce comercializeaza echipamente/utilaje pentru managementul deseurilor.

Responsabilitati:
- Responsabil de servisarea utilajelor la clienti
- Efectuare interventii la clienti in caz de defectiuni
- Constatare defectiuni
- Reparatii pe partea de instalatie hidraulica si angrenare mecanica
- Efectuare comenzi interne pentru piesele de schimb
- Participare ocazional la montaj statii de sortare

CERINTE

- Studii medii sau superioare in domeniul mecanicii
- Experienta in intretinere utilaje
- Cunostinte si experienta in lucru cu instalatii hidraulice
- Cunostinte bune de mecanica
- Experienta in sudura constituie avantaj
- Limba engleza la nivel mediu
- Permis de conducere categ. B
- Disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitate de a participa la diverse traininguri.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.