Manager vanzari

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este importanta companie de logistica la nivel national si international.

- Coordonarea activitatii din departamentul comercial

CERINTE

- experienta in management
- experienta in vanzari transporturi
- studii superioare in domeniul Economic/Marketing consituie avantaj
- bune abilitati de coordonare si organizare
- limba engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv plus alte beneficii specifice postului

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.