Manager Vanzari

Drago sp. z o.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea legaturii cu compania mama din Polonia
- intretinerea si dezvoltarea de relatii comerciale cu partenerii
- administrarea proiectelor in derulare si creearea de proiecte noi
- urmarirea permanenta a dinamicii vanzarilor si a miscarii stocurilor
- analiza si urmarirea atenta a transformarilor pietei
- coordonarea muncii in echipa
- suport pentru reprezentantii in vanzari pentru Romania si Ungaria
- CV se transmit redactate in limba engleza pe adresa: p.czerwiec@drago.net.pl

CERINTE

- persoana cu varsta cuprinsa intre 25 si 35 ani
- studii superioare (economice constitue avantaj)
- fluenta scrisa si vorbita engleza si maghiara
- tehnici de vanzare, comunicare si negociere, dinamism si spirit de echipa
- spirit de initiativa, ambitie si orientare spre rezultat
- experienta in vanzari
- cunostinte PC (Office: WOrd, Excel, Power Point, Acces, Outlook, WEB)
- eventual: disponibilitate deplasare in tara

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelenta oportunitate de dezvoltare personala

Distribuitor fire textile si tehnice, naturale si artificiale