Manager tehnic automatizari

BRIANZA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analizeaza setul de specificatii caracteristice aplicatiei software si defineste principalele concepte
folosite in cadrul procesului de dezvoltare;
• Realizeaza planificarea proiectului si monitorizeaza respectarea stricta a termenelor definite de comun acord cu beneficiarul;
• Gestioneaza procesul de dezvoltare si elaboreaza documentatia necesara raportului de faza;
• Reprezinta institutia in relatia cu beneficiarii si furnizorii de servicii de consultanta IT;
• Supervizeaza activitatile personalului implicat in testarea aplicatiei/sistemul software dezvoltat si verifica
rapoartele si rutinele software de testare;
• Organizeaza sesiuni de training pentru personalul implicat in proiectul pe care-l gestioneaza.

CERINTE

-cunostinte tehnice in domeniul automatizarilor
-cunostinte in domeniul managementului organizational;
-experienta de minim 3 ani pe un post similar
-capacitate de analiza si sinteza, judecata rapida
-rezistenta la sarcini repetitive si stres;
-abilitati de coordonare, planificare si organizare
-dorinta de dezvoltare/perfectionare profesionala
-limba engleza la nivel avansat si limba germana la nivel conversational
-permis categoria B

BENEFICII OFERITE

se vor stabili in urma interviului

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE TRANSPORT