Manager & Sales Representative

PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si distributia produselor financiar-bancare din portofoliu
- prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti
- oferirea de consultanta catre clienti,
- prezentari de solutii si incheierea de contracte
- realizarea obiectivelor de vanzari
- participarea la programele de training

CERINTE

- studii superioare/medii
- interes real manifestat pentru domeniul financiar-bancar
- experienta in vanzari de produse financiare / bancare constitue un avantaj
- orientare c??tre client, atitudine pro-activ??
- abilitati de comunicare
- dorinta de invatare si dezvoltare profesionala
- capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
- dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor
- cunostinte operare PC (Word , Excel, Navigare net)

BENEFICII OFERITE

NU OFERIM SALAR FIX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOAR COMISIOANE din Vanzari personale si ale echipei personale.
- program de lucru flexibil
- posibilitatea de a lucra part time/ full time
- lucrul in cadrul unei echipe puternice, dinamice si profesioniste
- realizarea unei cariere in domeniul financiar-bancar
- castiguri atractive si motivante, in functie de performante
- programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

Suntem o companie specializata in servicii de consultanta financiara, oferite clientilor prin propria retea de consultanti.
Serviciile oferite se adreseaza clientilor persoane fizice.
Oferirea de solutii eficiente prin produsele pentru domeniul locativ in sistem colectiv, credite de nevoi personale, credite ipotecare si imobiliare, asigurari si pensii private.