Manager Produs

PROGES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizeaza si dezvolta piata pentru una sau mai multe grupe de produse;
- creeaza, dezvolta, implementeaza si controleaza procedurile interne necesare miscarii produsului in cadrul fluxurilor interne;
- coordoneaza si sustine activitatea de promovare a produselor sale catre clienti( prin persoanalul de vanzari);
- studiaza continuu concurenta, pe segmentul de piata vizat;
- participa la realizarea forecast-ului de vanzari si analizelor de vanzari si stocuri;
- gestioneaza relatia cu furnizorul;
- participa direct la negocierile de prêt si conditii comerciale pentru produsele care fac parte din portofoliu

CERINTE

- persoana dinamica si cu initiativa
- spirit de echipa;
- cunostinte operare PC;
- studii superioare

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- salariu motivant, in raport cu performantele;
- training;

Leader de piata in domeniul pardoselilor calde (parchet, mocheta, covoare, pvc), lambriuri si usi