MANAGER CALITATE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica si urmareste in permanenta calitatea pieselor fabricate la nivelul intregii
fabrici;
- raspunde de respectarea termenelor de executie si de calitatea produselor;
- verifica existenta documentelor de calitate;
- in colaborare cu managerii departamentelor productie si tehnic se asigura ca specificatiile de procesare pentru fiecare produs sunt urmate in vederea asigurarii nivelurilor de calitate cerute si a imbunatatirii eficientei;
- furnizeaza rapoarte catre management
si ofera solutii pentru imbunatatirea continua a calitatii.
- instruieste personalul din domeniu si
participa la audituri interne / externe

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta min.3 ani in domeniul asigurarii calitatii;
- limba engleza (nivel avansat);
- limba italiana (nivel avansat);
- cunostinte operare PC Ms Office;
- persoana organizata, disciplinata si cu bune abilitati de comunicare si management.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie multinationala.