LUCRATOR COMERCIAL

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde solicitarilor venite din partea clientilor si furnizeaza informatiile necesare cunoasterii cat mai bune a produselor comercializate

Intocmeste facturile si bonurile de casa

CERINTE

Seriozitate si constinciozitate in indeplinirea sarcinilor profesionale

Operativitate si promtitudine in satisfacerea nevoilor clientilor

Dorinta de crestere profesionala si nivel al motivatiei ridicat

Adaptabilitate, bune capacitati de comunicare si de invatare

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, cu posibilitati ulterioare de crestere (in functie de performante si motivatie)
- posibilitati ulterioare de crestere profesionala
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic, in cadrul unei companii aflate in crestere pe piata de profil

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie specializata in comercializarea de produse sanitare si de instalatii, aflata in dezvoltare la nivel regional.