KÖNYVELÖ MUNKATÁRS

AXA Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Az AXA Bank Nagyvárad városba könyvel? munkatársat keres.

Feladatok:
§ Teljeskörü könyvelés,
§ Utalás, pénztárkezelés,
§ Bevallások készítése,
§ Havi, éves zárások,
§ Kapcsolattartás a hatóságokkal és a magyarországi központtal,
§ Riportok készítése

Rugalmas és precíz munkavégzés, segítökész hozzáállás elönyt jelent.

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a hivatkozási szám (PÜ08-Nagyvárad) megjelölésével a zsvashegyi@elsolakashitel.hu e-mail címre várjuk.

További pozíciók megtekintéséhez látogass el honlapunkra: www.elsolakashitel.hu

CERINTE

§ Mérlegképes könyvelöi végzettség,
§ középfokú román, magyar és angol nyelvtudás,
§ MS Office felhasználói ismeretek,
§ kiváló kommunikációs készség.

BENEFICII OFERITE

Mindehhez:
§ korszerü üzleti filozófiát,
§ kiváló képzéseket,
§ versenyképes jövedelmet,
§ folyamatos szakmai fejlödést biztosítunk

DESCRIEREA FIRMEI

Credite imobiliare