Kepzesi asszisztens

Mortgageserv

Job expirat

RESPONSABILITATI

K¿pz¿si asszisztens munkak¿rbe munkat¿rsat keres¿nk c¿gcsoportunk nagyv¿radi k¿zpontj¿ba.
Az ELLA Csoport Magyarorsz¿g legdinamikusabban fejl¿d¿ p¿nz¿gyi v¿llalata, amely 2007. m¿rcius¿ban csatlakozott az AXA Csoporthoz, a vil¿g harmadik legnagyobb p¿nz¿gyi szolg¿ltat¿j¿hoz. Amb¿ci¿zus n¿veked¿si terveink megval¿s¿t¿s¿hoz az adott ter¿leten szak¿rt¿, a saj¿t szakmai fejl¿d¿s¿t szem el¿tt tart¿, ¿s loj¿lis szakemberekre van sz¿ks¿g¿nk. ¿j munkat¿rsaink siker¿hez biztos¿tjuk a nemzetk¿zi tapasztalatot, az ¿j¿t¿, ¿tletekre nyitott, kiemelked¿ teljes¿tm¿nyt t¿mogat¿ v¿llalati kult¿r¿t.

Munkat¿rsunk feladatai:
- bankszakmai oktat¿s megszervez¿se;
- bankszakmai oktat¿s lebonyol¿t¿sa;
- a program helysz¿n¿n felmer¿l¿ egy¿b feladatok elv¿gz¿se;
- az oktat¿s ideje alatt a munkaid¿ben folyamatos rendelkez¿sre ¿ll¿s.

Egy¿b inform¿ci¿:
- A foglalkoztat¿s hat¿rozott id¿re sz¿l (5 h¿t);
- A munkav¿gz¿s helye: Nagyv¿rad
- B¿rig¿ny megjel¿l¿s¿t k¿rj¿k.

F¿nyk¿pes ¿n¿letrajzodat ¿s motiv¿ci¿s leveledet a hivatkoz¿si sz¿m (NV-Okt-08) megjel¿l¿s¿vel a zsvashegyi@elsolakashitel.hu e-mail c¿mre v¿rjuk

CERINTE

Elv¿r¿saink:
- retts¿gi;
- MS Office felhaszn¿l¿i ismeretek;
- Fels¿fok¿ rom¿n ¿s magyar nyelvtud¿s sz¿ban ¿s ¿r¿sban;

El¿nyt jelent:
- J¿ kommunik¿ci¿s ¿s probl¿mamegold¿ k¿pess¿g;
- Rugalmas hozz¿¿ll¿s, emp¿tia.

BENEFICII OFERITE

Mindehhez:
- Korszer¿ ¿zleti filoz¿fi¿t;
- Tapasztalatszerz¿si lehet¿s¿get;
- Versenyk¿pes j¿vedelmet biztos¿tunk.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari credite