JURIST

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Jurist la nivel de grup de firme.
- Coordonarea departamentelor juridice din cadrul firmelor.

CERINTE

- Studii superioare jurtidice;
- Experienta pe o pozitie de conducere;
- Inteligen¿¿ de nivel superior;
- Spirit organizatoric;
- Echilibru emo¿ional;
- Capacitate de a evalua ¿i a lua decizii;
- Capacitate de a lucra cu oamenii;
- Rezisten¿¿ mare la stres;
- U¿urin¿¿, claritate ¿i coeren¿¿ în exprimare;
- Punctualitate;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv + foarte multe alte beneficii.
- posibilitatea de a lucra in cadrul grupului de firme nr.2 la nivel national, ca si cifra de afaceri/2006, in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

publiceuroconsulting@yahoo.com

Clientul nostru este un grup de firme, al 2-lea la nivel national ca si cifra de afaceri/2006 in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.