Junior Social Media Activist

Asociatia Club Sportiv Gecko

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm o persoană proaspăt absolventă, activă în cadrul celor mai populare rețele sociale (Facebook, Twitter, Google+, etc.), capabilă să propună, să implementeze și să gestioneze în mod natural pagini de Facebook, conturi de Twitter și discuții pe forumuri pentru funcția de Junior Social Media Activist.

Responsabilități:

- creare conținut pentru site-uri și Social Media;

- activități de cercetare și analiză de piață;

- întocmirea rapoartelor și situațiilor privind rezultatele activității desfășurate;

Poziția este disponibilă în Oradea!

CERINTE

- studii superioare;

- cunostințe foarte bune de limba engleză și maghiară

- excelente abilități de comunicare; persoană sociabilă, carismatică, motivată, responsabilă, serioasă;

- creativitate, capacitate de lucru în condiții de stres, aptitudini pentru lucrul în echipă;

BENEFICII OFERITE

- conditii moderne de munca;

- instruire și susținere permanentă;

- oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru dinamic;

- șansa de afirmare într-un domeniu de mare perspectivă;

- beneficii adiacente (ex.: vacanțe sponsorizate)