IRODAI UGYINTEZŐ

Mortgageserv

Job expirat

RESPONSABILITATI

A Mortgageserv. SRL nagyvaradi munkavegzesre, IRODAI ADMINISZTRATOR munkakorbe leendő munkatarsat keresi.

Feladatok:
? Kapcsolattartas a berszamfejtessel, konyvelessel, beszallitokkal, szolgaltatokkal
? Megrendelesigenylesek kezelese
? Jovahagyott kifizetesek rogzitese BT24 szoftverrel
? Banki ugyintezes
? Munkaerő toborzasban, kivalasztasban valo segitsegnyujtas
? A foglalkoztatassal kapcsolatos egyeb HR teendők ellatasa
? Eseti feladatok elvegzese

CERINTE

? Felsőfoku iskolai vegzettseg
? 1-2 ev adminisztrativ teruleten szerzett tapasztalat
? Magyar es roman nyelv ismerete szoban es irasban
? Preciz, megbizhato munkavegzes
Előnyt jelent:
? Penzugyi, gazdasagi vegzettseg
? Kozepfoku angol nyelvtudas
Mindehhez:
? korszerű uzleti filozofiat,
? kivalo kepzeseket,
? versenykepes jovedelmet,
? folyamatos szakmai fejlődest biztositunk.
Amennyiben ajanlatunk felkeltette erdeklődeset, es szivesen csatlakozna a Mortgageserv. SRL munkatarsaihoz, kerjuk kuldje el cimunkre fenykeppel ellatott oneletrajzat es motivacios levelet "AD-RO" jeligevel.

Jelentkezeset az alabbi e-mail cimre varjuk:
zsvashegyi@elsolakashitel.hu, hr-ro@mortgageserv.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari credite