Inspector Resurse Umane

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea, incheierea si inregistrarea contractelor individuale de munca pentru personalul nou incadrat
- incheierea si inregsitrarea actelor aditionale pentru angajatii companiei
- eliberare adeverinte
- intocmire si depunere declaratii
- gestionarea dosarelor de personal
- calcularea salariilor si intocmirea statelor de plata
- program de lucru part time sau ful time

CERINTE

- experienta in domeniu
- cunoasterea programului de salarizare Saga (avantaj) sau a altui program de salarizare
- limba engleza constituie avantaj
- seriozitate si capacitate de interrelationare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial negociabil

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro