INGINERI SOFTWARE SAU INFORMATICIENI

DEC

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Candidatii trebuie sa fie dornici de invatare, cu spirit de echipa, rigurosi, seriosi, deschisi. Cautam tineri absolventi de invatamant superior sau studenti ambitiosi, responsabili si orientati spre rezultat!

Cunoastere a:
- Visual .NET,
- baze de date SQL.

Alte aptitudini solicitate:
- fluenta in limba engleza sau germana.

BENEFICII OFERITE

- formare continua
- mediu de lucru profesionist in cadrul unui colectiv tanar
- pachet salarial motivant

DEC-KEYSYS este prezenta pe piata romaneasca de 16 ani, fiind una dintre primele companii private de IT din Romania.
In prezent grupul desfasoara urmatoarele activitati:

- Comercializare tehnica de calcul ¿ servere, statii de lucru, notebook-uri, PDA-uri, software, copiatoare, imprimante, scanner-e, camere digitale, componente si accesorii diverse.
- Consultanta, proiectarea, instalarea si intretinerea retelelor de calculatoare, service echipamente de tehnica de calcul.
- Realizarea de solutii la cheie:
-solutii de pontaj si control acces bazate pe carduri (magnetice, proximitate, smart card) sau identificare biometrica,
-solutii de acces si ticketing pentru obiective turistice si agrement
-sisteme de supraveghere video,
-solutii pentru automatizarea vanzarilor,
-sisteme pentru control patrula mobila,
-solutii pentru imprimarea cardurilor,
- Productie software: realizam atat aplicatii la comanda cat si produse de serie, avand competente in domenii cum ar fi economic, resurse umane, baze de date, securitate, prelucrari de imagini, crearea de pagini WEB, e-commerce etc.