INGINERI si TEHNICIENI pentru SERVICE IT

DEC - KEYSYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asamblare PC;
- instalare SO si utilitare;
- depanare calculatoare / imprimante / copiatoare;
- instalare si configurare servere;
- cunostinte SO Windows si Linux.

CERINTE

Candidatii trebuie sa fie dornici sa invete, seriosi si rigurosi, flexibili si cu spirit de echipa. Trebuie sa dea dovada de capacitate de asimilare si adaptare rapida. Cautam tineri absolventi de invatamant superior sau studenti ambitiosi, responsabili si orientati spre rezultat!

- sa cunoasca S.O. Windows si Linux;
- permis de conducere cat. B;
- dorinta de perfectionare permanenta;
- orientare spre lucrul in echipa;

AVANTAJ: limba engleza/fluenta in vorbit si scris;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant,
- mediu de lucru profesionist in cadrul unui colectiv tanar,
- formare continua,
- posibilitate de promovare.

Grupul de firme DEC-KEYSYS este prezent pe piata romaneasca din 1991, fiind una dintre primele companii private de IT din Romania.
Investim in oameni si am creat astfel departamente cu competente ce acopera o mare varietate de servicii oferite in domeniile inginerie, integrare de sisteme, cercetare, proiectare si dezvoltare de solutii IT, sisteme informatice si de comunicatii, sisteme de securitate si aplicatii software, precum si management de proiect si consultanta.

Ne extindem, si cautam candidati ideali pentru ocuparea a 4 posturi de INGINERI/TEHNICIENI SERVICE IT.