INGINER TEHNOLOG IN DOMENIUL INDUSTRIEI ALIMENTARE

EUROPEAN DRINKS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea de proiecte care au ca finalitate lansarea de produse noi, cu parcurgerea intregului proces tehnologic: documentare, studiu, cercetare, elaborare retete, teste laborator, teste in fabricatie, elaborare tehnologie si instructiuni;
- imbunatatirea, optimizarea retetelor si tehnologiilor existente.
Locatia - Platformele Industriale Rieni - Stei

CERINTE

specialisti, ingineri absolventi in urmatoarele specializari: Industrie Alimentara sau Chimie Alimentara;
- experienta practica in domeniile de Cercetare-Dezvoltare sau Productie pentru crearea de branduri la urmatoarele categorii de produse: chipsuri, snacksuri, biscuiti, paste fainoase, sosuri, produse granulate

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru exceptionale in cadrul unei echipe tinere, dinamice, cu echipamente performante, de ultima tehnologie;
- salariu atractiv, corelat cu performantele in activitate;
- posibilitati de relocare.

Companie lansata pe piata din Romania incepand cu anul 1999, care produce si distribuie branduri consacrate, acoperind o gama larga de porduse ( chipsuri, snacksuri, napolitane, biscuiti, paste fainoase, sosuri ). Produsele companiei si-au castigat deja o larga recunoastere internationala.