INGINER TEHNOLOG

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-programarea utilajelor;
-gestionarea SDV-urilor
-raporteaza inginerului sef;
-proiectare dispozitive mici.

CERINTE

-studii superioare tehnice ( mecanica sau TCM);
-sa cunoasca tehnologia prelucrarii mecanice a polietilenei (avantaj);
-sa cunoasca utilajele cu comanda numerica;
-sa cunoasca un program de proiectare (AUTOCAD sau ceva similar);
-limba engleza nivel avansat;
- sa se integreze usor intr-o echipa;
-sa existe dorinta de performanta si promovare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta;
-training in strainatate;
-posibilitatea de a lucra si de a fi format profesional intr-o companie multinationala de renume mondial

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Razboieni, nr. 49, 410571
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie multinationala, cea mai mare din industria cauciucurilor si agentilor de vulcanizare.