INGINER TEHNOLOG

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala de renume din domeniul industriei alimentare.

CERINTE

- studii superioare absolvite in domeniile - industria alimentara extractiva, chimie alimentara sau chimie organica
- experienta pe o pozitie similara - minim 4 ani
- experienta in coodonarea activitatii de productie atat a procesului tehnologic cat si a personalului
- cunostinte automatizari, calculatoare, desen tehnic
- persoana comunicativa, responsabila, organizata
- capacitate de concentrare in situatii de stres

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala de un inalt profesionalism
- programe de instruire si dezvoltare profesionala
- pachet salarial atractiv

RoMarketing este o companie care desfasoara activitati de dezvoltare a resurselor umane din companii multinationale, dar si din intreprinderi mici si mijlocii.
PRODUSE SI SERVICII ROMARKETING
-TRAINING
-CONSULTANTA
-EVALUARE RECRUTARE
-COACHING
-TEAM BUILDING