Inginer/Tehnician Service Utilaje Agricole

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deplasarea la sediul clientului si intretinerea echipamentelor
- Diagnosticarea si reparatia atunci cand este cazul
- Instruirea operatorilor care vor lucra cu echipamentele

CERINTE

- Studii superioare (Inginerie mecanica, electrotehnica)
- Cunostinte solide de electrica, mecanica, hidraulica
- Experienta in domeniul mecanic si electric
- Experienta in domeniul agricol si in reparatia de utilaje agricole - constituie avantaj
- Limba engleza - cel putin la nivel mediu
- Cunostinte foarte bune de operare PC - Word, Excel, Power Point
- Permis de conducere - categoria B
- Disponibilitate la deplasari
- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
- Inclinatie catre domeniul tehnic, ambitie, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist
- Oportunitate de evolutie in cariera
- Posibilitatea de a va forma in concordanta cu noutatile in domeniu
- Venit atractiv
- Se asigura toate conditiile necesare deplasarilor si desfasurarii activitatii in cele mai bune conditii.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.