INGINER TEHNIC DE URMARIRE EXECUTIE

Active Job Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste rapoarte de costructie;
- urmareste realizarea constructii pe baza planificarii;
- raspunde de calitatea lucrarilor executate;
- actualizarea documentelor de planificare a constructiei.

CERINTE

- studii superioare inginer constructor sau instalatii;
- experienta in domeniul ofertarii lucrarilor de contructii-instalatii minim 2 ani;
- cunostinte PC, Autocad precum si programele de devize Delta (sau similare)
- cunostinte limba straina.

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant
-Perfectionare specifica intr-un cadru profesional modern

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la creerea unui avantaj competitiv.

Clientul nostru este o importanta companie care dezvolta proiecte imobiliare.