Inginer Service Utilaje

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce comercializeaza echipamente/utilaje pentru reciclarea deseurilor si ofera service pentru acestea.

Responsabilitati:
- incheierea contractelor de service pentru utilaje
- predarea utilajelor la client
- punerea in functiune si instruirea persoanelor ce vor opera utilajul
- mentenanta utilajelor aflate la clienti

CERINTE

- experienta in mentenanta utilaje
- limba engleza nivel conversational
- abilitati dezvoltate de interrelationare
- permis de conducere categ. B
- MS Office
- disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitate de a participa la trainiguri in strainatate
- posibilitate de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.