Inginer Service Echipamente de birou (copiatoare , imprimante)

CG&GC Intelligent Technology SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea service-ului pentru echipamentele de birou (copiatoare, imprimante) comercializate de firma
- executarea de operatiuni de instalare, mentenanta, depanare si verificare preventiva a echipamentelor la sediul clientului

CERINTE

- preferabil absolvent al Facultatii de Automatica sau Electronica.
- cunostinte de instalare, configurare si diagnosticare copiatoare si imprimante
- experienta in domeniu minim 3 ani
- persoana organizata
- disponibilitate pentru lucru in mod sustinut
- spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa,
- orientat catre client

Suntem o companie nationala, certificata ISO, cu 15 ani de experienta, 18 filiale si 180 angajati

Oferim solutii integrate IT&C: echipamente de birou, service autorizat, dezvoltare si implementare aplicatii ERP si aplicatii software dedicate, comunicatii, solutii de finantare, training IT&C si servicii de consultanta.

Lucram cu unele dintre cele mai bune companii in domeniu: Toshiba, Microsoft, HP, Panasonic, Brother, Vodafone, Fujitsu Siemens Computers, Konica Minolta, Allied Telesyn, GoPro Islanda.

Daca esti in cautarea unei companii stabile, nationale, in crestere permanenta, o companie in care ideile bune sunt la mare cautare si care ofera oportunitati de dezvoltare profesionala, noi suntem potriviti pentru tine.

Daca iti place sa muncesti, ai cunostinte solide in cel putin unul dintre domeniile noastre de activitate si mai ales, daca esti entuziast si pasionat, atunci si tu esti potrivit pentru noi.