Inginer Service Centrale Termice

Metalmont SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste/Calculeaza ofertele
- Elaboreaza schitele de executie
- Raspunde de executarea la timp si de calitatea lucrarilor
- Urmareste activitatea de executie conform proiectului
- Intocmeste necesarul de materiale
- Colaboreaza cu celelalte departamente ale firmei

CERINTE

- Absolvent/a studii superioare
- Constituie avantaj cunoasterera limbii maghiare si engleze
- Cunostinte Microsoft Office - nivel avansat
- Cunostinte de proiectare - estimare in vederea ofertarii
- Atent/a la detalii
- Stapaneste din punct de vedere tehnic domeniul instalatiilor sanitare si termice
- Spirit de echipa
- Dorinta de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica
- Abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru tanar, dinamic cu dorinta de a reusi
- Bonusuri si alte beneficii
- Salariu atractiv

Firma care se ocupa cu vanzarea/montarea sistemelor de panouri solare, executa instalatii de incalzire, ventilare, climatizare si instalatii sanitare pentru cladiri civile si industriale. Comercializeaza echipamente profesionale de ridicat