inginer productie - automotive

TURNATORIE IBERICA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- planificarea productiei curente (oameni, utilaje, echipamente, materii prime, materiale, etc);
- implementarea tehnologiilor de fabricatie (instructiuni de lucru, procese, procedee, retete de fabricatie, etc);
- managerierea echipei din subordine (planificare, comanda, control, etc);
- oferirea de asistenta la instalarea si punerea in functiune a noilor echipamente si utilaje;
- coordonarea proceselor de raportare continua a activitatii desfasurate personal si de catre oamenii din subordine
- aplicarea continua a procedurilor specifice Sistemului Integrat de Management al Calitatii si al Mediului la nivelul departamentului de productie prin prisma cerintelor ISO 9001:2000 si ISO 14001:1996;
- instruirea si supravegherea continua a personalului din subordine in domeniul protectiei muncii (instructaje curente si periodice, folosirea echipamentelor individuale de lucru si de protectie, utilizarea dispozitivelor si echipamentelor de prtectie a muncii, etc.);

CERINTE

Persoana constiincioasa, dinamica, proactiva si comunicativa

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

turnare piese din aluminiu - automotive