INGINER OFERTARE -specialitatea constructii civile si industriale

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura intocmirea ofertelor tehnice, pe specialitati;
- isi insuseste documentatia de ofertare, stabileste materialele principale, echipamentele necesare si modul de executie;
- stabileste furnizorii de materiale, echipamente si servicii;
- intocmeste cererile de oferta pentru materiale, furnizori de materiale, echipamente si servicii
- realizeaza analiza comparativa a ofertelor primite;
- stabileste solutii alternative, cand este cazul;
- intocmeste oferta pe categorii de lucrari in functie de ofertele primite;
- stabileste graficul de executie pentru lucrarile ofertate;
- stabileste metoda de lucru;
- pastreaza arhiva de lucru a ofertelor;
- elaboreaza raportul de evaluare a intocmirii ofertei, cu specificarea furnizorilor de echipamente/materiale/ manopera alesi pentru intocmirea ofertei.

CERINTE

- experienta minim 5 ani - ofertare pentru constructii civile si industriale;
- cunostinte PC: Word, Excel, Softeh.WinDev,

BENEFICII OFERITE

remuneratie deosebita + alte avantaje si beneficii

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate, la nivel national.

Clientul nostru este compania nr.2 la nivel national ca si cifra de afacei/2006 in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la tel:0745.676.278 sau e-mail:office@publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro