Inginer ofertare piese de schimb

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza si actualizeaza permanent ofertele tehnice si de pret, consemnand in permanenta stadiul in care acestea se afla;
- identificarea si contactarea clientilor potentiali din zonele indicate, ofertare si contractare echipamente de service.
- mentinerea relatiei cu clientii din zona si in perioada de garantie si post-garantie a echipamentelor prin coordonarea echipei zonale de service.

CERINTE

- minim 2 ani experienta in domeniul tehnic (constituie avantaj experienta in vanzari);
- permis de conducere categ. B;
- disponibilitate pentru deplasari in zonele indicate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitati de dezvoltare profesionala;
- oportunitatea de a lucra pentru o companie multinationala.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.