INGINER OFERTARE in CONSTRUCTII

CONSTRUCTII GALASSINI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza estimarile de costuri necesare planificarii proiectelor;
- Obtine toate autorizatiile necesare aferente constructiei;
- Repartizeaza sarcini de constructie si coordonare pentru realizarea proiectului;
- Urmareste respectarea clauzelor contractuale
Intocmeste periodic situatia realizarii receptiilor lucrarilor de constructie; montaj

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- cunostinte avansate MS Office, CAD, DOCLIB;
- capacitate de organizare, planificare si control;
- abilitati de comunicare, flexibilitate.
- experienta de minim 2 ani
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonuri de masa

Parte a grupului de firme Galassini, Sc Constructii Galassini Srl opereaza pe piata constructiilor industriale si civile din Romania, operand in mai multe puncte de lucru, abordand lucrari simple dar si din cele mai complexe, respectand termenele si cerintele beneficiarilor, normele de calitate, standardele si prescriptiile tehnice in vigoare.
In relatiile cu clientii, furnizorii si partenerii de afaceri, politica noastra este bazata pe incredere reciproca, loialitate si respect. Echipa Sc Constructii Galassini Srl are peste 40 de angajati specialisti, ingineri, muncitori si dispune de mijloacele care fac din respectarea termenelor de executie o realitate.