INGINER OFERTARE in CONSTRUCTII

CONSTRUCTII GALASSINI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza estimarile de costuri necesare planificarii proiectelor;
Obtine toate autorizatiile necesare aferente constructiei;
Repartizeaza sarcini de constructie si coordonare pentru realizarea proiectului;
Urmareste respectarea clauzelor contractuale
Intocmeste periodic situatia realizarii receptiilor lucrarilor de constructie – montaj

CERINTE

studii superioare de specialitate;
cunostinte avansate MS Office, CAD, DOCLIB;
capacitate de organizare, planificare si control;
abilitati de comunicare, flexibilitate.
experienta de minim 2 ani
spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
bonuri de masa

Parte a grupului de firme Galassini, Sc Constructii Galassini Srl opereaza pe piata constructiilor industriale si civile din Romania, operand in mai multe puncte de lucru, abordând lucr¿ri simple dar ¿i din cele mai complexe, respectând termenele ¿i cerin¿ele beneficiarilor, normele de calitate, standardele ¿i prescrip¿iile tehnice în vigoare.
În rela¿iile cu clien¿ii, furnizorii ¿i partenerii de afaceri, politica noastr¿ este bazat¿ pe încredere reciproc¿, loialitate ¿i respect. Echipa Sc Constructii Galassini Srl are peste 40 de angaja¿i speciali¿ti, ingineri, muncitori ¿i dispune de mijloacele care fac din respectarea termenelor de execu¿ie o realitate.