inginer mecanic auto

Selina SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Diagnosticarea disfuncţionalităţii în funcţie de autovehicul/utilaj, în funcţie de sistemul vizat, utilizând scule, dispozitive şi verificatoare specifice;
- Stabilirea necesarului de piese de schimb şi materiale necesare intervenţiei;
- Controlul pieselor de schimb şi al materialelor utilizate în intervenţie pentru a se identifica şi elimina reperele necorespunzătoare;
- coordonarea identificarii corecte a deficienţelor şi a cauzelor pentru fiecare autovehicul în parte.

CERINTE

- studii superioare tehnice de specialitate ( inginer autovehicule rutiere sau TCM );
- minim 5 ani experienta in coordonarea unui atelier de reparatii autovehicule si/sau utilaje pentru terasamente;
- persona atenta la detalii si rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- pachetul salarial se va discuta in urma interviului si va depinde de experienta si abilitatile candidatului.

Infiintata in 1994, cu capital integral romanesc, SC SELINA SRL a reusit sa se impuna drept o companie eficienta si serioasa, pentru care cel mai important este necesitatea clientilor ei, devenind lider in domeniul constructiilor civile, drumuri, poduri, edilitare si hidrotehnice.