INGINER MECANIC

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie care produce carcase din aluminiu pentru industria telecomunicatiilor angajeaza Inginer mecanic cu urmatoarele responsabilitati:
Coordoneaza activitatea de productie din sectia turnatorie
Intretine utilajele industriale
Asigura si verifica executia in bune conditii a lucrarilor mecanice de intretinere si reparatii, executate de angajatii din subordine
Elaboreaza documentatia tehnica necesara proceselor de productie
Urmareste derularea proiectului si asigura respectarea termenelor.
Organizeaza echipa de productie
Emite rapoarte periodice privind activitatea desfasurata

CERINTE

Studii superioare tehnice
Experienta in productie
Cunostinte legate de instalatiile hidraulice si electrice, de intretinerea utilajelor industriale
Cunostinte PC: MS Office
Limba engleza la nivel mediu
Avantaj limba italiana incepator
Persoana organizata si responsabila

BENEFICII OFERITE

Salarizarea este la nivel de firma internationala.