Inginer/ Maistru Mecanic

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea stocului de piese de schimb pentru utilaje
- interventia in cazul defectiunilor survenite la utilajele de productie
- coordonarea activitatii mecanicilor din subordine
- realizarea intretinerii preventive
- oferirea de consultanta si propuneri de eficientizare si imbunatatire a procesului tehnologic

CERINTE

- studii superioare/ medii tehnice (Mecanica - avantaj)
- cunostinte medii de limba Engleza - avantaj
- minim 2 ani experienta pe un post similar, in cadrul unei firme de productie
- experienta manageriala
- cunostinte operare PC
- atitudine proactiva si capacitate ridicata de munca
- disponibilitate de lucru in Salonta (transport asigurat)

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de lucru intr-o companie multinationala
- conditii de lucru la standarde profesionale
- training de specialitate in tara si strainatate
- transport asigurat
- salarizare atractiva
- oportunitate de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.